• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.
WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM FAVORİLERE EKLE
559 ZİYARETÇİ
  • TETRA TEKNOLOJİK SİSTEMLER
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: Aşağı Öveçler, 1322. Cd. No:40, 06460 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: (0312) 472 63 63
  • FAX: -
  • GSM: -
  • WEB SİTESİ: https://tetratek.com.tr/
  • E-POSTA: info@tetratek.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kurumsal

Firma Tarihçesi

TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş., 1992 yılında Analitik Cihazlar ve Laboratuvar Cihazları alanında hizmet vermek üzere kuruldu. Süreç, Ankara ve İzmir ofisleri ve az sayıda personel ile başlamıştır. Tetra ,pazardaki hizmetleri ve çalışmaları ile yıllar içinde ticari ,teknik varlığını ve saygınlığını geliştirmiştir. En yüksek itibara ulaşmak ve uluslararası standartlardaki performansını korumak için çalışmalarını sürdürmektedir. Tetra ,bugün 4 büyük şehirdeki satış ve servis ofisleri , deneyimli teknik personeli ve yaygın bayi ağı ile tüm Türkiye’de hizmet veren , ülkenin önde gelen şirketlerindendir.

Dünya çapında, alanında lider pek çok uluslararası sağlayıcının Türkiye tek yetkili temsilcisi konumundadır. TETRA ,müşterilerine sadece ekipman sağlama hizmetini değil “Komple Laboratuvar Çözümleri “ sunmayı amaçlamaktadır . Tetra birçok “anahtar teslim” laboratuvar kurulumunu, projelendirme ve danışmanlık aşamasından başlayan süreçle başarıyla gerçekleştirmiştir.

TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş., hizmet kalitesini arttırabilmek ve müşterilerinin spesifik ihtiyaçlarına cevap verebilmek için başka firmalar kurarak grubuna dahil etmiştir.

İş Görüş Biçimi

Firmamız, satış aşamasının gerçekleşmesini sürecin sonu değil başlangıcı olarak kabul etmektedir. Satış sonrası montaj ile başlayan, eğitim, metod geliştirme, teknik servis, periyodik bakımlar ve cihaz validasyonları firmamızın öncelikli değerleridir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, sürekli yenilenmek ve gelişen teknolojiyi takip etmek , vazgeçilmezlerimizdir.

Faaliyet Alanlarımız

Kimya Sanayii, Gıda ve Tarım Sanayii, ilaç Sanayii, Plastik Sanayii, Toprak-Bitki-Yaprak Analiz Laboratuarları, Petrol Sanayii, Maden Sanayii, Biyoteknoloji Laboratuarları, Biyokimya Laboratuarları, Malzeme Karakterizasyon, Nano Teknoloji , Nükleer Fizik.

Grup Firmalarımız

TETRA AZ MMG Ltd
Azerbaycan–Bakü’de kurulmuş, Analitik sistemler, laboratuvar cihazlarının satış ve servisi ve anahtar teslim projeler üzerinde faaliyet göstermektedir.

UZMAN KALİTE EĞİTİM LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD
Akredite laboratuvarı ile Gıda Analizleri yapmakta ve bunun yanı sıra Akreditasyon danışmanlığı ve Laboratuvar Projelendirmeleri yapmaktadır.

TMG LTD ŞTİ (Tarladan Mutfağa Gıda Güvenliği)
Sertifikalı Hijyen Denetim ve Örnek Toplama Hizmetleri

MAYLAB MADEN & MADENİ YAĞ AKARYAKIT ANALİZ LABORATUVARI
Akredite Mineral Yağ ve Maden Analiz LaboratuvarıADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Aşağı Öveçler, 1322. Cd. No:40, 06460 Çankaya/Ankara

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by