• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.
WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM FAVORİLERE EKLE
664 ZİYARETÇİ
  • Teknopor İç ve Dış Ticaret Ltd Şti
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: AOSB 10022 Sok. No:11 Çiğli İzmir, TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 232 328 01 20
  • FAX: 0 232 328 03 53
  • GSM: -
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

Teknopor İç ve Dış Ticaret Ltd Şti 

olarak firmamız 2003 senesinden bu yana hareketle ilgili her türlü konuda zorluklar yaşayan herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için ürün ve hizmet üretmektedir. 15 senelik kurumsal tecrübemizle ve birikimimizle siz WOLLEX kullanıcılarına hizmet vermekten onur duyuyoruz…

It is not about where! It is about how!

WOLLEX markası olarak nereye gitmeyi planlıyorsunuz, nerelere gidebilrsiniz, hangi ortamlarda bulunabilirsiniz üzerinde çalışmıyoruz; Biz özel olarak gidilebilinecek her hedefe sizi nasıl en konforlu en rahat ve en güvenilir olarak hangi araç ve gereçlerle ulaştırabileceğimiz üzerinde duruyor ve çalışıyoruz. Zor bir sloganımız var fakat anlamı çok yüksek ve kıymetli.

Nereye gideceğinizden çok nasıl gideceğiniz üzerinde duran marka!

Ekip Çalışması
İşletme hedeflerimize ulaşmada en önemli başarımızın kurduğumuz güçlü iletişim ile sağladığımız ekip çalışması olduğuna inanıyoruz. Yenilikçi ve kusursuz sonuçlara ulaşmak pozitif ve etkili bir ekip ruhundan geçmektedir. Tüm çalışanlarımız, danışmanlarımız ve yöneticilerimiz uzun süreli firmamızda konumlarını koruyarak tecrübelerini en maksimum şekilde ürünlerimiz ve işletme sistemimize yansıtmaktadırlar.
Ekip çalışması işletme prensiplerimizin en önde gelen kuralıdır!

İşimizi iyi biliyoruz
Hareketle ilgili olarak 17 seneyi aşkın tecrübemizle işimizi çok iyi bildiğimize inanıyoruz. Müşterilerimize tanıttığımız ve temsil ettiğimiz her türlü hizmet ürün ve değerin tüm sorumluluğunu üstlenmesini bilir ve hatalarımızı sahiplenip hızlıca kendimizi geliştiririz ve motivasyonumuzu arttırırız.
Gerekli sorumluluğu üstlenir ve hatalarımızı sahipleniriz!

Yenilikçiyiz
WOLLEX markasını yenilikçi ürünlerle, etkili hizmetlerle ve çözüm yöntemleri ile mükemmelleştirmek için gösterdiğimiz çabadan asla vazgeçmiyoruz. WOLLEX tercih eden müşterilerimiz her zaman en iyisini ve en kalitelisini hak etmektedir ve hak edecektir.
Sürekli olarak kendimizi geliştirme iştahımız asla bitmiyor!

Mükemmelciyiz
Koşulların ve imkanların el verdiği en üst sınırlarda WOLLEX müşterilerimizin yaşam standartlarını en üst düzeye çıkartmak için kendimizi adadık ve yorulmadan mücadelemize ve gayretimize devam ediyoruz. Biraz mükemmelciyiz, her şey en güzel ve en mükemmel olursa mutlu olabiliyoruz.
Hedefimiz müşterilerimiz yaşam standartlarını yükseltmektir!

Her zaman ve her koşulda doğru işi yapıyoruz!

Teknopor İç ve Dış Ticaret Ltd Şti olarak, her zaman iş dünyası içersinde yasaların, düzenlemelerin, profesyonel ürün standartlarının gereklikleri ile ilgili her türlü unsurun yerine getirilmesinde hassasiyetimiz en üst düzeydedir. Uluslararası yada Ülke içersinde gerekli olan tüm standartlara, güvenlik koşullarına, teknik yeterlilik ve spesifikasyon kalitesine çok önem veren ve asla taviz vermeyen bir firmayız. Bu sebepten dolayı her zaman kendimize tavsiyede bulunduğumuz ve andımız olarak kabul ettiğimiz sloganımız her zaman ve her koşulda işimizi yasalara ve düzenlemelere göre uygun yapmaktır.  

Müşteri Odaklıyız

Her şeyden önce müşterilerimizin beklentisi ve ihtiyaçları önemlidir!
Kendimizi müşterilerimizin iç ortam yada dış ortamda ihtiyaçlarıyla ilgili beklentilerini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu sebepten dolayı WOLLEX kullanıcılarından gelen her yorum ve eleştiri bizim için derhal uygulamaya konulması gereken bir emirdir. Müşterilerimizin markamıza güven duymaları asıl önemli başlığımızdır. 

FİRMANIN ÜRÜNLERİ

AKÜLÜ SANDALYE
TEKERLEKLİ SANDALYE
METAL ORTOPEDİ
MEDİKAL ELEKTRONİK
HASTA YATAKLARI
SLİKON GRUBU
VARİS ÇORAPLARIADRES VE HARİTA BİLGİSİ

AOSB 10022 Sok. No:11 Çiğli İzmir, TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by