• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.
WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM FAVORİLERE EKLE
712 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

NITROCARE, Medeniyetler beşiği Sivas’tan Türkiye’ye, Türkiye’den adım adım Dünya’ya yayılan ve sektörde 20 yılı aşkındır hizmet veren Gökler Group tarafından hastane mefruşatı ve medikal ekipmanlar üretmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.

İlk kurulduğunda 10.000 m2 kapalı alanda üretim yapan Nitrocare, 2013 yılında kapalı alanını %100’den fazla büyüterek 25.000 m2’ye çıkarmış ve ileri teknoloji makine parkuru ile üretim kapasitesini her geçen gün arttırarak sektöründe lider üreticiler arasına girmeyi başarmıştır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Nitrocare, Anadolu’nun yükselen değeri olarak bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini her geçen gün sürdürmektedir.

Nitrocare, kaliteli ve esnek üretim kabiliyetini uzman tasarım ekibi ile geliştirerek kendine özgü tasarımlarını Dünya’ya kanıtlamış, 2 yılda RED DOT DESIGN AWARD, GOOD INDUSTRIAL DESIGN, GOOD DESIGN AWARD, GERMAN DESIGN AWARD, IF DESIGN AWARD ve INTERNATIONAL DESIGN AWARD uluslar arası tasarım ödüllerini kazanmıştır.

Firmanın değişmez prensipleri kaliteli ürün, sistemli çalışma, nitelikli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Kaliteli ürüne verdiği değeri aldığı ürün belgeleri ile müşterilerinin gözünde kanıtlamış, 60’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatlarla, aldığı uluslar arası tasarım ödülleriyle ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer almasıyla karşılığını almıştır.

Nitrocare yenilik üretmeye, yorulmadan çalışmaya devam edecek, seçkinliği ve kalitesiyle yeni hedeflere, yeni başarılara imza atacaktır. İşte bu yüzden Nitrocare imzası bir prestijdir ve bu imza hayata mükemmellik katar.

FİRMANIN SATTIĞI ÜRÜNLER
Hasta Karyolaları
Evde Bakım Karyolaları
Sedyeler
Hasta Taşıma Sandalyeleri
Jinekolojik Muayene Masaları
Kan Alma Koltukları
Diyaliz Koltukları
KBB Koltukları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Karyolaları
İlaç ve Tedavi Arabaları
Bebek Kodları
Mobilya GrubuADRES VE HARİTA BİLGİSİ

1.Organize Sanayi Bölgesi 1.Cad No:7 SİVAS-TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by