• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.
WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM FAVORİLERE EKLE
277 ZİYARETÇİ

FİRMA HAKKINDA

Medikal Merkezim 2000 yılından bu yana Sağlık Sektöründe Faaliyetlerine devam eden  ERC Grubunun yan kuruluşu olarak  medikal sarf üzerine e-ticaret hizmeti  sunmaktadır.

Hız, iletişim ve  bilgi çağının gereklerine uygun olarak, geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz ile müşteri odaklı hizmetler sunmaktayız. Bu doğrultuda da  müşterilerimizin memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekteyiz.

Uzman ve deneyimli kadrolarımız ile daha üstün hizmetler sunabilmek, sağlık alanında önde gelen küresel  güçlerinden biri olma yolunda ki hedefimize doğru, kararlı ve emin adımlarla yürümeye, bu doğrultuda sürekli kendimizi yenileyerek ilk günkü heyecanımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak, Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak adına yeni projeler üreterek hayata geçirmektir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda ERC kalitesini devam ettirerek ülkemizin öncü firması olarak kalmak,

Beklentileri  istikrarlı kalite anlayışı ile karşılamayı esas alan kurumsal yapımız ve  müşteri odaklı çalışma stratejimizi  “en iyi” şekilde değerlerimiz ile yönetmek.ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Sağlık Mahallesi Adakale Sokak No: 8/5 ÇANKAYA – ANKARA

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by