• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.
WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM FAVORİLERE EKLE
283 ZİYARETÇİ
  • Hazel Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: Seyrantepe Mahallesi, Asaf Sokak No 1, Akbulut Plaza Kat 2
  • TELEFON: -
  • FAX: +90 212 285 9191
  • GSM: +90 533 666 94 38
  • WEB SİTESİ: http://www.hazelsaglik.com.tr
  • E-POSTA: info@hazelsaglik.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 24 saat
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

HAZEL, uzun yıllardan bu yana sağlık sektöründe faaliyette bulunmaktadır.

HAZEL’in misyonu, Ortopedi, Fizyoterapi ve KVC alanında profesyonel saha kadrosu ile geniş ve kaliteli ürün portföyünü tanıtarak yaşam kalitesini artıran ürünleri ile insan sağlığına katkıda bulunur.

HAZEL, misyonunu, dürüstlük, yenilikçi ve girişimci anlayış ve sonuç odaklı profesyonel çalışmadan oluşan Kurumsal Değerleri ile gerçekleştirmektedir.

HAZEL’in vizyonu ise, yüksek kaliteli ürünler ve üstün hizmet anlayışı ile sektöründe öncü ve lider bir firma olmaktır.

Alanında birçok İLK’e imza atan HAZEL, sektöründe tek uygulama olan, bayilerine ” özel sağlık sigortaları anlaşmalı kurum ” ayrıcalığını tanımıştır.  HAZEL 14 Özel Sağlık Sigortası firmasi ile yapmış olduğu anlaşmalar ile ülkemiz özel sağlık sigortası portföyünün %100’e yakınını kapsamıştır. Böylece, Özel Sağlık Sigortası poliçe sahipleri, reçetelerindeki ürünü Satış Noktalarımızdan sadece  katkı payı ödeyerek indirimli alma avantajına sahiptirler.

HAZEL’in ürün portföyünde: İngiltere’den, Almanya’dan ve İtalya’dan varis çorapları, İtalya’dan anti-embolizm çorapları, Almanya’dan ve İskoçya’dan ortopedi destek ve ortezleri, İngiltere’den yara bakım ürünleri, Fransa’dan elektro stimülatörleri, İngiltere’den kan dolaşımı hızlandırıcı cihazlar ile Danimarka’dan idrar torbaları bulunmaktadır.

HAZEL, 2015 yılından itibaren Almanya’nın efsanevi ortopedi markası SPORLASTIC ortopedi ürünlerini , 2016 yılı Haziran ayından itibaren ise dünyaca ünlü, Almanya’da üretilen OPED Rom Walkerlerini de portföyüne katmıştır. HAZEL her iki markanın da Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve dağıtıcısıdır.

BERGER Ortopedi ve VenoLife Varis Çorapları ise, kaliteden ödün vermeden, ancak rekabetçi fiyatlarla HAZEL’in medikal sektöre sunduğu markalardır. Her iki markamız da kısa sürede hekimlerin, sporcuların ve kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

HAZEL ürünlerinin tanıtımı İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da konularında deneyimli ürün tanıtım uzmanları tarafından yapılmaktadır. Hekimler, hastaneler ve satış noktaları periodik olarak ziyaret edilmektedirler.

Direkt tanıtım çalışmalarının yanı sıra tıbbi seminerlere ve uluslararası kongrelere de katılarak tıp sektörüne desteğini sürdüren HAZEL, portföyündeki ürünlerin tanıtımı amacı ile her yıl sektörel fuarlara da katılmaktadır.

Sektörde en yaygın satış noktası ağına, en geniş hekim ve hastane portföyüne sahip olan firmalardan biri olan HAZEL, ülkemiz sağlık sektörüne yeni ürünler katarak insan sağlığına katkıda bulunmaya ve yaşam kalitesini artırmaya devam edecektir.ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Seyrantepe Mahallesi, Asaf Sokak No 1, Akbulut Plaza Kat 2

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by