• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.

İletişim Adreslerimiz

Firma Bilgileri:

Dizayn Sağlık Ürünleri Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Muttalıp Orta Mh. 1303 Sk. C Blok No.2/12 TEPEBAŞI-ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 220 12 04

E-mail: info@ajansmedikal.com

Cep: 0533 483 51 26

Mersis No: 0301046214800010

HESAP NUMARAMIZ

Banka Adı:

Hesap Adı:

IBAN No:

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin tek on-line kataloğu olarak hazırlanmış sitemiz, çağdaş firmaların çağdaş tanıtımını yapabilecek deneyimli bir ekiple Sağlık Sektöründe hizmet vermektedir.Türkiye genelinde İmalatçı İthalatçı ve bölgesel satış yapan firma bilgilerini içermektedir.

Esas amacımız ithalatçı ve imalatçı firmalarımızı tüm dünyaya tanıtmak ve Anadolu’da satış yapan firmalarla birleştirmektir.Kısacası günümüz teknolojisinin imkanlarından faydalanarak ithalatçı-imalatçı ve satıcı firmaları bir araya getirebilmektir.

İthalat-İhracat ve İmalat yapan firmalarımızın ürünlerini ayrıca tüm firmaların kendilerini daha iyi tanıtabilmeleri için GOLD FİRMA olarak firmalarını eklemelerini,Ürün tanıtımlarını yapabilme imkanlarını uygun fiyatlarla sunma imkanı sunmaktayız.

Kayıtlı olan firmalarımızın Google Haritası,Yol Tarifi ve 3 Boyutlu Google Street View (Sokak Görünümü) ile firmanıza daha çabuk ulaşma imkanı bulunmaktadır.

Her türlü soru ve istekleriniz için bizi telefon numaramızdan veya e-mail adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

1
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by