• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.
WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM FAVORİLERE EKLE
698 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

ELEKTRON MEDİKAL; Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında kullanılan ürünleri portföyüne almış; tıpta meydana gelen gelişmeleri takip ederek ve her geçen gün kendini yenileyerek ilerlemiştir.

Çalışkan ve yenilikçi personeli ile yıllardır sektörde hizmet veren ELEKTRON MEDİKAL, 10 Eylül 1990 tarihinde fizik mühendisi Salih Tüzemen tarafından kurulmuştur. Kurucusunun araştırmacı ve enerjik yapısı sayesinde çok kısa sürede şirketin ürün yelpazesi genişlemiştir. Bu yelpaze ile plastik-rekonstrüktif ve estetik cerrahi, yanık, el cerrahisi, doğumsal anomaliler konularında gereksinim duyulan malzeme ve materyallerin yanı sıra doğruluğu kanıtlanmış giderek uygulama alanları genişleyen kozmetik ürünler de hekimlerin hizmetine sunulmuştur. Yine hekimlerimizin gereksinim duyduğu ve uluslararası düzeyde kabul görmüş çeşitli cerrahi aletler ve materyaller en ekonomik şekilde değişik alternatiflerle ülkemizin her köşesine ulaştırılmaya çalışılmıştır.

1997 yılında İstanbul Bölge Müdürlüğü’nü, 2001 yılında ise İzmir Bölge Müdürlüğü’nü kurarak tüm Türkiye’de aynı kalitede hizmet vermeye özen gösteren ELEKTRON MEDİKAL, birçok üreticinin genel distribütörlüğünü yapmaktadır. İthal ürünlerin dışında yatırımları ile Türkiye’de ilk defa titanyum plak, vida ve implant (TRIMED®) üretimine de başlayarak ulusal ekonomimize önemli katkılarda bulunmuştur.

ELEKTRON MEDİKAL, sağlık sektörünün bir parçası olma sorumluluğunu taşıyan ve en iyi hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışan bir kuruluştur. Şirketimiz, SATIŞ ve SONRASI hizmetlerde en kısa zamanda cevap verme özelliğini taşımaktadır…

Bugüne kadar, dünyadaki gelişmeleri takip ederek talepler doğrultusunda tüm yenilikleri bünyesine aktarmaya çalışmış; insan sağlığının bekleme lüksünün olmadığının bilincinde olmuştur. ELEKTRON MEDİKAL yenilikçi, atak, hızlı ve aynı zamanda sorumluluk bilinciyle sizlerle birlikte yürümekte ve ilerlemektedir.

FİRMANIN SATTIĞI ÜRÜNLER

Arch Bar Ateli ve Teli,
Botox ve Dolgu İğneleri,
Cerrahi Aletler,
Chirobloc El Sabitleyici,
Dermabrazyon Uçları,
Dermatom Cihazları ve Bıçakları,
Disposable Koterler Tek kullanımlık,
Dolgular (Hyalüronik Asit),
Eksternal Distraktör ve İntra-oral distraktör,
Kalça Protezi Sonrası Yastık (Gluteal Implant Yastığı),
Korseler,
Lindeman Uçlar (Burrs),
Liposuction – Vibrasat® Pro,
Liposuction Aspiratör ve Ekipmanları,
Liposuction Kanülleri,
Liposuction Kanülleri için Fırçalar,
Liposuction Santrifüj Cihazları,
Lipotransfer Kanülleri,
Mikrovasküler Klempler ve Aletler,
Nasal Splint,
Nostril Retainer (Burun Yapılandırma-Şekillendirme),
Rinoplasti-Septoplasti PDS Plakları,
Salin Expander (Doku Genişleticiler),
Silikon Meme Protezleri,
Silikon Tabakalar ve Kremler,
Silikon Vücut ve Yüz Protezleri,
Sinir Stimülatörü,
Sütyenler,
Tebbets Monopolar Forceps-Koter,
Tendon Spacer,Titanyum Plak ve Vidalar,Turnike Cihazları,Yağ Enjeksiyonu için Kapalı Sistemler,Yanık Bası GiysileriADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Hacı Bayram Mah. Talatpaşa Bulvarı No: 9/1 Samanpazarı, P.K. 06240-00, ULUS-ANKARA

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Chat başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by