• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.
WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM FAVORİLERE EKLE
269 ZİYARETÇİ
  • ECE MEDİKAL Merkez Şube
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: SÜMER MAH. PROF DR. TURAN GÜNEŞ CAD. THE İSTANBUL VELİEFENDİ SİTESİ G1 TİCARET APT. NO: 57 AC ZEYTİNBURNU/İSTANBUL
  • TELEFON: 444 78 96
  • FAX: -
  • GSM: 0532 797 59 91
  • WEB SİTESİ: http://www.ecemedikal.net
  • E-POSTA: iletisim@ecemedikal.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

TARİHÇE: Ece Medikal tıp dünyasının profesyonellerine, “en yeni teknoloji ve ürünleri” tanıtma ve pazarlama hedeyle 1999 yılında kurulmuş, İstanbul merkezli bir medikal firmadır. Uyku ve solunum konusunda uzmanlaşmış olan ECE MEDİKAL, dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip ederek, kullanıcılarına sunacağı ürünlerin “etkin, güvenilir ve başarısı kanıtlanmış” olmasına büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda düzenlenen yurt içi sektörel fuarlara, ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara katılarak yurt içi sektörel gelişime katkı sağlayabilecek diğer projeleri de desteklemektedir. Medikal sektörüne ilk giriş yılı olan 1999 yılında merkez ve teknik servis olarak Zeytinburnu Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi karşısında müşterilerine hizmet veren rmamız, ilerleyen zamanlarda sırası ile önce ilk şubesi olan Sirkeci Sosyal Güvenlik Kurumu karşısında ve sonrasında ise ikinci şube ve teknik servis olarak Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi yakınında hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul, Anadolu ve Avrupa yakasında teknik servis hizmeti veren firmamız Türkiye sınırları içerisinde mesafe tanımadan tüm bölgelere hizmet vermektedir. Sağlıklı bir yaşam için elinden gelen en iyi ve özverili çalışmayı müşterilerine sağlamaktadır… MİSYONUMUZ: Ece Medikal, Medikal sektörde etkin kadrosu ile hiçbir ilkesinden ödün  vermeden, uluslararası  bilimsel ve teknolojik faaliyetleri takip eden hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartları düzeyinde hizmet vermeyi misyon edinmiştir. VİZYONUMUZ: Uluslararası standartlarda üstün teknoloji ile sürekli kendini geliştirerek hizmet veren ve öncelikli olarak tercih edilen bir dünya markası olmak. DEĞERLERİMİZ:

FİRMANIN SATTIĞI ÜRÜNLER

Uyku Cihazları
G1 Serisi
G2 Serisi
G3 Serisi
Medicraft
Uyku Cihazı Aksesuarları
Mini CPAP & AUTO CPAP
Ventilatörler
Maskeler
Bebek ve Çocuk Maskeleri
Oksijen Konsantatörleri
Nebülizatörler
Aspiratörler
Tansiyon Aletleri
Oksimetreler
Analiz Programları
Detaylı Ürün Listesi & Yazılarımız
Öneri & Şikayetleriniz
İş BaşvurusuADRES VE HARİTA BİLGİSİ

SÜMER MAH. PROF DR. TURAN GÜNEŞ CAD. THE İSTANBUL VELİEFENDİ SİTESİ G1 TİCARET APT. NO: 57 AC ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by