• info@ajansmedikal.com
  • +90533 483 51 26 - Bu sitede medikal ürünleri online satışı yapılmamaktadır. Sadece firma ve ürün bilgileri listelenmektedir.

BİZE ULAŞIN


AjansMedikal Hakkında

Türkiyenin tek on-line kataloğu olarak hazırlanmış sitemiz, çağdaş firmaların çağdaş tanıtımını yapabilecek deneyimli bir ekiple Sağlık Sektöründe hizmet vermektedir.Türkiye genelinde İmalatçı İthalatcı ve bölgesel satış yapan firma bilgilerini içermektedir.
Esas amacımız ithalatçı ve imalatçı firmalarımızı tüm dünyaya tanıtmak ve Anadolu’da satış yapan firmalarla birleştirmektir.Kısacası günümüz teknolojisinin imkanlarından faydalanarak ithalatçı-imalatcı ve satıcı f irmaları bir araya getirebilmektir.
İthalat-İhracat ve İmalat yapan firmalarımızın ürünlerini ayrıca tüm firmaların kendilerini daha iyi tanıtabilmeleri için GOLD FİRMA olarak firmalarını eklemelerini,Ürün tanıtımlarını yapabilme imkanlarını uygun fiyatlarla sunma imkanı sunmaktayız.
Kayıtlı olan firmalarımızın Google Haritası,Yol Tarifi ve 3 Boyutlu Google Street View (Sokak Görünümü) ile f irmanıza daha çabuk ulaşma imkanı bulunmaktadır.

1
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by